اولین جلسه انسجام بخشی مدیران روابط عمومی صنعت آب وبرق کشور

اولین جلسه انسجام بخشی مدیران روابط عمومی صنعت آب وبرق کشور با حضور مدیر کل روابط‌عمومی و امور بین الملل وزارت نیرو و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور، اولین جلسه انسجام بخشی مدیران روابط عمومی صنعت آب وبرق کشور در سالجاری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

صدیقه ببران با تبریک سال نو و همچنین فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت:۶ ماهه دوم سال گذشته فعالیت خوبی در زمینه پویش الف_ب_ ایران از تمامی شرکت های آب و برق کشور شاهد بودیم و انتظار می رود همین روند امسال نیز با قوت و جدیت بیشتر ادامه یابد .
 
 وی، به پسوند جدید پویش الف_ب_ایران با تکیه بر دو مقوله ساخت و سازها و ساز و کارها، اشاره کرد و افزود: سیاست و رویکردهای نوین وزارت نیرو، افزایش بهره وری و راندمان بالا در حوزه آب و برق با تکیه بر آگاهی های عمومی و تعامل با همه دستگاههای اجرایی است .
 
 مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت نیرو از تحریم به عنوان یک فرصت نام برد و گفت: باید تلاش کنیم تا آثار منفی این تحریم ها را گستره وسیع صنعت آب و برق کم کنیم و در مقابل بتوانیم محدودیت های ناشی از این تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم.
 
 ببران با اشاره به ظرفیت بالای رسانه در جامعه اظهار داشت: با تکیه بر ظرفیت بالای رسانه ها در جامعه از جمله خبرگزاری ها، مطبوعات، صدا و سیما و فضای مجازی باید در زمینه مدیریت بهینه مصرف در بخش آب و برق بکوشیم.
 
 در پایان این جلسه، ابتدا مدیران کل روابط عمومی شرکتهای مادرتخصصی وزارت نیرو و سپس برخی از مدیران انسجام بخشی استانها مباحث و نظرات خود را پیرامون مسایل مختلف حوزه آب و برق اعلام کردند.
 

نظرات کاربران