فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشرالکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی برگزار می شود.

 

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی نیمه دوم شهریورماه سال‌جاری برگزار می گردد.


به گزارش شارا به نقل از کمیته ارتباطات انجمن، این جشنواره که با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشرالکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی و ارائه آثار و تجارب موفق؛ توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در حوزه فعالیت‌های انتشاراتی و فرهنگ‌سازی مناسب و تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه انتشارات برگزار خواهد شد آثار ارسالی روابط عمومی‌ها را در 10 بخش و در دو سطح ملی و استانی مورد ارزیابی قرار می دهد.

در فراخوان تاکید شده با توجه به شیوع بیماری همه‌گیر کرونا، ارسال آثار و مستندات مربوطه در تمامی بخش‌ها بایستی به صورت فایل الکترونیکی بوده و ارسال آثار خارج از قالب اعلام شده، از فرایند ارزیابی حذف می شود.

در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه «ویروس کرونا» و «حمایت از انتشار آثار علمی در حوزه روابط‌عمومی» در نظر گرفته شده که آثار منتشره و مرتبط با موضوعات مذکور به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه‌ای نیز پیش بینی شده است.

 

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از جمله کاربرگ‌های ثبت‌نام و شرکت در جشنواره به وبسایت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به نشانی www.iaprs.ir مراجعه نمایند.

 

 

نظرات کاربران